Łóżka tapicerowane do sypialniTo, jak śpisz, wpływa praktycznie na każdy aspekt Twojego życia. Wygodne łóżko na wymiar to zatem inwestycja, która zawsze się opłaca. Nie warto lekceważyć znaczenia, jakie wysypianie się ma dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Oprócz dobrze dobranego materaca, który jest dopasowany do Twojego ciężaru, stanu zdrowia i preferencji, warto zadbać także o inne aspekty.

Sypialnia to miejsce relaksu, dlatego każdy jej element powinien temu sprzyjać – tapicerowane łóżko do sypialni musi być zatem przede wszystkim wygodne. Dobrze jednak, by było także praktyczne. Jest to ważne szczególnie w mniejszych wnętrzach, gdzie każdy centymetr powierzchni jest cenny i warto, by został dobrze zagospodarowany.

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem – praktyczne i wygodne

Możesz to osiągnąć, wybierając na przykład łóżko tapicerowane z pojemnikiem. Dzięki temu rano możesz jednym ruchem schować pościel do środka, aby zachować porządek. Przestrzeń pod miejscem do spania można także wykorzystać do przechowywania innych rzeczy – na przykład koców i poduszek wyjmowanych tylko okazjonalnie lub ubrań niepotrzebnych w panującym sezonie.

W naszej ofercie znajdziesz łóżka tapicerowane do sypialni z pojemnikami i bez – w każdym rozmiarze. Stawiamy nie tylko na aspekty praktyczne, ale także estetyczne. Wychodzimy z założenia, że dom, a szczególnie jego strefa relaksu, powinna być przyjazna dla użytkowników i po prostu ładna, czyli urządzona w stylu, który lubią. Dlatego wszystkie łóżka tapicerowane z materacami lub bez to dobry styl i szeroka dostępność obić w różnych kolorach i wzorach. W naszej ofercie dostępny jest wybór łóżek tapicerowanych z materacem, które są wygodną i praktyczną opcją dla osób poszukujących gotowego kompletu do snu. Decyzja o zakupie tapicerowanego łóżka z materacem pozwala od razu z niego korzystać, bez konieczności poszukiwania dopasowanego do niego materaca. Tapicerowane wykończenie łóżka sprawia, że sypialnia wygląda przytulnie i zachęca do odpoczynku. Wezgłowie daje możliwość zajęcia odpowiedniej pozycji w łóżku podczas oglądania telewizji lub czytania książki przed snem, jednocześnie zapobiegając przesuwaniu się poduszek i chroni ścianę przed wycieraniem. Niewątpliwą zaletą łóżek tapicerowanych z materacem jest pojemnik na pościel, który może również pełnić funkcję schowka na zapasowe koce czy narzuty.

Łóżka tapicerowane z zagłówkiem

Łóżka tapicerowane wyposażone w zagłówki to kwintesencja wygody. Możesz wygodnie się oprzeć, a miękki zagłówek zapewni Ci miękkość, komfort i odizoluje Cię od chłodnej ściany. Takie kwestie zwykle są pomijane, ale zupełnie niesłusznie. Osoby, które zdecydowały się na łóżka tapicerowane z zagłówkami, podkreślają, że możliwość relaksowania się w dowolnie wybranej pozycji, bez konieczności podkładania pod plecy stosu poduszek, jest nie do przecenienia.

Przejrzyj naszą ofertę i poznaj modele łóżek na wymiar. Mamy warianty, które wpiszą się w każde potrzeby – pasują do przestronnych sypialni i do pokojów, w których każdy fragment przestrzeni jest na wagę złota. Wysyłamy wzorniki obić, dlatego możesz wybrać wariant łóżka tapicerowanego, który najlepiej wpisuje się w Twój gust estetyczny.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór łóżek tapicerowanych na nóżkach, z pojemnikami lub bez oraz wyposażonych w miękkie zagłówki. Możesz także zdecydować się na tapicerowaną ścianę. Jeśli umieścisz ją u wezgłowia łóżka na wymiar, zyskasz podobny efekt. Takie rozwiązania są polecane nie tylko do sypialni.

Łóżka tapicerowane na nóżkach

Osobom ceniącym przestronność i minimalizm w aranżacjach wnętrz polecamy łóżka tapicerowane na nóżkach. Pusta przestrzeń pod łóżkiem sprawia, że sypialnia wygląda lekko i zapewnia wygodę w utrzymaniu w czystości. Łóżka tapicerowane na nóżkach dają możliwość urządzenia sypialni i miejsca do snu z dopracowaniem każdego detalu – istnieje możliwość dopasowania nóżek do pozostałych elementów wykończeniowych w pokoju. Nóżki łóżka tapicerowanego można dobierać do zabudowy meblowej, otomany, ramy luster obrazów lub stylu zamontowanego oświetlenia. Odkrytą przestrzeń pod tapicerowanym łóżkiem na nóżkach można oświetlić rozproszonym światłem lub praktycznie wykorzystać jako schowek na złożoną suszarkę na pranie, lub deskę do prasowania.

Jak wybrać łóżko tapicerowane?

Wybierając łóżko tapicerowane nasi klienci mają możliwość dokonania wyboru ramy kontynentalnej lub standardowej i dopasowania wysokości łóżka do swoich preferencji. W każdym metalowym stelażu łóżka tapicerowanego znajduje się 48 sprężynujących listewek z drewna brzozowego, które zapewniają odpowiednie podtrzymywanie materaca do łóżka i równomierne rozłożenie masy ciała podczas snu, co gwarantuje głęboki i zdrowy odpoczynek. Do każdego łóżka tapicerowanego z naszej oferty można zastosować dowolną tkaninę obiciową i dodatki, które pozwolą zaaranżować spójną sypialnię w dowolnej aranżacji pod względem kolorów, wzorów lub stylu. Pomieszczenie dopasowane pod względem detali zyskuje elegancki, wręcz luksusowy charakter.