Wzorniki tkanin obiciowych

Osoby planujące zamówić łóżko, sofę czy panele ścienne zwykle wiele czasu poświęcają na wybór tkaniny obiciowej. Nic w tym dziwnego. Kolor, wzór i faktura materiału ma ogromny wpływ na ostateczny efekt estetyczny. Niestety oglądając zdjęcia na monitorze, trudno wyobrazić sobie, jak pufa na zamówienie czy inny mebel będą prezentowały się w rzeczywistości. Ponadto oprócz wyglądu, liczy się przecież także struktura materiału, wrażenia dotykowe czy miękkość.

Aby ułatwić Ci wybór, wysyłamy zestawy wzorników, które obejmują wykorzystywane przez nas tkaniny. Możesz zamówić próbki z wybranej grupy materiałów, aby przyjrzeć się im z bliska, zobaczyć jak prezentują się w świetle dziennym i sztucznym, a także dotknąć ich, aby poznać fakturę.

To niezwykle ważny etap zakupu mebla do domu. Mamy do wyboru wiele pięknych tkanin obiciowych, jednak wybór jednej konkretnej może nie być łatwy. Tym bardziej, jeśli widzi się ją jedynie na monitorze swojego komputera.

Możesz wybrać nie tylko materiał, ale także detale, którymi wykończymy Twój mebel. Oferujemy między innymi duży wybór nóg – w formie klasycznej i nowoczesnej. Znajdziesz wśród nich typowe prostokątne nóżki, zaokrąglone kształty lub nowoczesne ramki. Zobacz.

A jeśli masz pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich informacji.

Wysyłamy wzorniki!

Jeśli potrzebujesz zapoznać sie daną tkaniną, skontaktuj się z nami,
a wyślemy Ci wzornik(i) na nasz koszt.

Tkaniny

W reprezentacji kolorów i faktur na zdjęciach mogą występować niewielkie rozbieżności. Tkaniny mogą w rzeczywistości delikatnie różnić się od tego, co widać na zdjęciach!

Grupa I

Grupa II